O Klubie

Stowarzyszenie Miłośników Piłki Nożnej "FC LESZNOWOLA" zostało założone
w 2012 roku przez grupę mieszkańców Gminy Lesznowola, którzy od najmłodszych lat związani są z piłką nożną.

Głównym celem Założycieli jest umożliwienie uprawiania piłki nożnej wszystkim mieszkańcom Gminy oraz propagowanie sportowego trybu życia wśród tych ostatnich.

Dzięki konsekwencji, zaangażowaniu i ciężkiej pracy Stowarzyszenie może reprezentować Gminę Lesznowola w rozgrywkach ligowych na terenie całego kraju. Wszystko za sprawą dwóch drużyn seniorów, które godnie reprezentują barwy klubu.

I drużyna seniorów w 2014 r. wywalczyła awans do Ligi Okręgowej. Ambicja zawodników otwiera przed klubem szerokie perspektywy, a tym samym gwarantuje kolejne sukcesy piłkarskie.

II drużyna seniorów pnie się w górę tabeli B klasy, czyniąc założenia, że niedługo wywalczy upragniony awans. Zaangażowanie i pasja na pewno pomogą w realizacji tych ambitnych planów.

Stowarzyszenie Miłośników Piłki Nożnej FC Lesznowola to nie tylko zawodnicy, którzy niewątpliwie budują sukces klubu. To również sponsorzy, którzy czynnie wspierają drużyny. Dzięki ich zaangażowaniu w sportowe życie SMPN, każdy sukces przychodzi łatwiej i zdaje się być na wyciągnięcie ręki.

Nie bez znaczenia pozostaje również zaangażowanie władz Gminy Lesznowola, które umożliwia Stowarzyszeniu rozwój i realizacje założonych celów.